Reklamné agentúry

info linka +421 911 858 946

Hľadáte spoľahlivého dodávateľa reklamy pre Vašu reklamnú agentúru, grafické štúdio alebo tlačiareň?

Spoločnosť 1. Dejvická spol. s r.o. (myposprint.sk) bola založená v roku 2007 a špecializuje sa na výrobu reklamy, inštaláciu reklamy a grafické práce. Na ploche 1000m2 pre Vás realizujeme: solventnú tlač, priamu UV tlač, digitálnu tlač, sublimačnú tlač, priamu potlač textilu, rezanú reklamu, kompletné portfólio reklamných stojanov vrátane ich potlače, napínanie plátien na blind rámy. Realizujeme taktiež inštaláciu reklamy po celej Českej a Slovenskej republike. Sme priami výrobca.

AKCIA pre novo registrované reklamné agentúry, grafické štúdia, a tlačiarne – 20% zľava. Registrujte sa emailom TU

Počkajte na schválenie registrácie a zaslanie zľavového kódu. Schválenie registrácie aj zľavový kód obdržíte na uvedený email.

komplexné riešenie a spoľahlivosť
individuálny prístup
nízke ceny výroby a dopravy
stálu kvalitu po celú dobu spolupráce
flexibilitu výroby a krátke dodacie lehoty
DTP štúdio a kreatívne grafické práce
podporu predaja

Hľadáte spoľahlivého dodávateľa reklamy pre Vašu reklamnú agentúru, grafické štúdio alebo tlačiareň?

Naša výroba bola založená v roku 2007 a špecializuje sa na výrobu reklamy, inštaláciu reklamy a grafické práce. Na ploche 1000m2 pre Vás realizujeme: solventnú tlač, priamu UV tlač, digitálnu tlač, sublimačnú tlač, priamu potlač textilu, rezanú reklamu, kompletné portfólio reklamných stojanov vrátane ich potlače, napínanie plátien na blind rámy. Realizujeme taktiež inštaláciu reklamy po celej Českej a Slovenskej republike. Sme priami výrobca.